Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Украина на грани экономического краха
(1 чел.) (1) гость
 • Страница:
 • 1

ТЕМА: Украина на грани экономического краха

Украина на грани экономического краха 20.06.2013 23:22 #8495

 • Natalivip
 • Вне сайта
 • Moderator
 • KiteForum Member
 • Постов: 5214
 • Репутация: 11
Украина на грани экономического краха
Опубликовано: 2013-06-21 00:03:29
Українська держава, як виглядає, сьогодні функціонує лише за рахунок зовнішніх і внутрішніх запозичень. Всі економічні і фінансові показники свідчать про повний крах вже не просто правлячого режиму чи Партії регіонів або Януковича та уряду Азарова, а просто про крах держави Україна, про крах всього українського народу, української нації. Мова йде про економічний, соціальний крах, після якого настане і політичний, геополітичний і геоекономічний крах країни, - йдеться у статті відомого політолога і економіста Олега Соскіна.
В чому це проявляється? Розглянемо лише один невеличкий елемент, який підтверджує наш висновок.
Дохідна частина державного бюджету на 2013 рік затверджена на рівні 363,1 млрд. гривень, видаткова частина – 412,4 млрд. Отже в середньому в місяць дохідна частина має складати 30,26 млрд. гривень, а видаткова – 34,37 млрд. гривень. Натомість у січні квітні дохідна частина держбюджету виконана на рівні 106,12 млрд. гривень, а видаткова 121,71 млрд. гривень. Якщо ж виходити із середніх показників, закладених у держбюджеті, то за чотири місяці дохідна частина мала би складати 121,04 млрд. гривень, а видаткова 137,48 млрд. гривень.
Отже, окрім дефіциту державного бюджету, який за підсумками чотирьох місяців 2013 року склав 16 млрд. гривень ще приблизно на таку ж суму дохідна частина була недофінансована.
В цей же час станом на 17 червня 2013 року уряд вже здійснив запозичень на суму 72,78 млрд. гривень. Зрозуміло, що доходи в травні і червні більшими не стали, вони могли ще зменшитися, адже в травні падіння промислового виробництва порівняно з квітнем склало 5,6%. Яка буде ситуація в червні – ще невідомо, можливо, ще гірша.
Тому, якщо умовно розділити дохідну частину державного бюджету на 3 частини, то виходить, що одну частину уряд збирає через податки, одну позичає, а ще третину просто недофінансовує. Отже, реально, дохідної частини вистачає лише на покриття однієї третини видаткової частини бюджету.
Отже, фактично країна живе лише за рахунок зовнішніх і внутрішніх запозичень. Але всередині грошей вже немає, відбувається просто емісія гривні. А зовні теж вже ніхто не хоче брати українські цінні папери, тому що їх немає кому гарантувати. А механізм розміщення єврооблігацій через офшорні юрисдикції після краху Кіпру припинився, тому що англійські офшори вже не хочуть ризикувати. Відтак, вже вичерпав себе механізм, коли кланові угрупування самі в себе кували єврооблігації через офшори.
Тому, як ми бачимо, фінансово-економічний крах України стає невідворотним. Але як довго українці це терпітимуть? Чому ніхто не виступає проти, чому всі мовчать?

volianarodu.org.ua
В любых делах, при максимуме сложностей, Подход к проблеме всё -таки один! Желанье - это множество возможностей, А нежеланье - тысяча причин!!!

Re: Украина на грани экономического краха 20.06.2013 23:24 #8496

 • Natalivip
 • Вне сайта
 • Moderator
 • KiteForum Member
 • Постов: 5214
 • Репутация: 11
Аграрный сектор может стать лидером по объемам инвестиций
Опубликовано: 2013-06-05 23:06:31
Украинский аграрный сектор становится все более интересным для инвесторов. Об этом заявил первый вице-премьер-министр Сергей Арбузов, сообщает его пресс-служба.
Арбузов отметил, что, по прогнозам, в сельское хозяйство могут вложить до трех миллиардов долларов.
«На сегодняшний день сельское хозяйство является одной из наиболее привлекательных отраслей экономики как в Украине, так и в мире. Поэтому в текущем году мы планируем привлечь до трех миллиардов долларов инвестиций в аграрный сектор. А это более чем в три раза превышает прошлогодние суммы, когда в сельское хозяйство вложили свыше 800 миллионов долларов. Такой рост объемов инвестиций стал возможен из-за того, что государственная политика стала более прозрачной и предсказуемой. Инвесторы наконец увидели, что вкладывать средства теперь менее рискованно, ведь последние годы мы активно работаем над расширением государственно-частного партнерства в аграрном секторе», − подчеркнул первый вице-премьер-министр.
Так, по его словам, если прогнозы насчет трех миллиардов долларов оправдаются, то это будет означать, что почти половина иностранных инвестиций в отечественную экономику придется именно на аграрный сектор.
«А это яркое доказательство того, что сельское хозяйство является ключевой отраслью экономики государства», − подчеркнул Арбузов.
Первый вице-премьер-министр также сообщил, что объем инвестиций значительно увеличится за счет финансов, которые поступят не только из европейских стран, но и Азии, в частности из Китая. А все больший интерес инвесторов вызывают мясо-молочная отрасль, садоводство и производство биотоплива.
Напомним, ранее Президент Украины Виктор Янукович неоднократно подчеркивал, что аграрный сектор является перспективным для инвестирования. По мнению Главы государства, чтобы сделать отечественный АПК более привлекательным для вложения инвестиций, необходимо развивать социально-экономическую инфраструктуру сельских территорий.


Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.
В любых делах, при максимуме сложностей, Подход к проблеме всё -таки один! Желанье - это множество возможностей, А нежеланье - тысяча причин!!!

Re: Украина на грани экономического краха 20.06.2013 23:26 #8497

 • Natalivip
 • Вне сайта
 • Moderator
 • KiteForum Member
 • Постов: 5214
 • Репутация: 11
Украина почти банкрот
Опубликовано: 2013-06-20 23:22:42
Український бюджет на грані фінансового виснаження і все це відбувається за рахунок здійснення в перші 5 місяців 2013 року завищеного розміру державних видатків, який не відповідає реальній ситуації в економці та прогнозам незалежних аналітичних центрів.
Це також підтверджується тим, що Міністерство фінансів України від 20 червня проведе позаплановий аукціон з продажу самих "коротких", 132-денних, облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Фактично Уряд відчуває гостру нестачу фінансових ресурсів, оскільки розміщає цінні папери із найменшим періодом обігу.
Тим більше, що напередодні на планових аукціонах обсяг продажів впав в 3,2 рази в порівнянні з попередніми аукціоні 11 червня - до 476,5 млн грн.
Мінфіну вдалося розмістити лише самі "короткі" облігації під традиційну ставку 7,75% річних. Попит на п'яти-і семимісячні облігації, продаж яких тиждень тому принесла бюджету 1,53 млрд грн, як і на річні папери, був відсутній.
Загалом, до загального та спеціального фондів державного бюджету за січень-травень 2013 р. надійшло 135,4 млрд грн, (із урахуванням власних надходжень бюджетних установ та субвенцій з місцевого бюджету), що на 2 млрд грн (1,5%) більше, ніж за відповідний період 2012 р. Тоді як, видатки за цей період потрібно здійснити в середньому на суму 171 млрд грн і вже сьогодні дефіцит бюджету складає близько 33-37 млрд грн. До кінця року цей показник виросте до 80-90 млрд грн. або 6-6,5% від ВВП.
З огляду на це, існує висока ймовірність визнання України банкрутом за фінансовими результатами 2013 року. Вже сьогодні розпочинається «замороження» більшості довгострокових державних програм та заходів.

ua-ekonomist.com


Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.
В любых делах, при максимуме сложностей, Подход к проблеме всё -таки один! Желанье - это множество возможностей, А нежеланье - тысяча причин!!!
 • Страница:
 • 1
Время создания страницы: 0.22 секунд
Massage